SORUN

Dijital Dönüşüm şirketlerin önemli bir gündem maddesi. Dijital dönüşüm, iş verimliliğini artırarak göreceli birim maliyetlerin azalmasını ve aynı zamanda, kurumların müşterilere daha yüksek değer sunarak göreceli birim fiyatların yükselmesini sağlıyor. Kurumların rakiplerine göre rekabet avantajı kazanmasını sağlayan her iki durum da kurum süreçlerinin oluşturulup optimize edilmesini gerektiriyor. Ancak dijital dönüşüm faaliyetlerini başarıyla hayata geçirmenin önünde, seçilen faaliyetlerin iş stratejisi ile uyumsuzluğu, teknik yetkinlik eksikliği, değişime gösterilen iç direnç gibi birçok engel de var. 

ÇÖZÜM

MENTORO NE YAPABİLİR?

İş ortaklarımız ile hayata geçirdiğimiz projelerde, süreç ve ürünlerin dijitalleştirilmesi, gömülü cihazlar ve nesnelerin interneti, 3D yazıcılar ile imalat, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, yapay zeka, platform iş modelleri vb. dijital dönüşüm konularını temel alarak, müşterilerimizin ihtiyacına yönelik, müşterilerimizin rekabet avantajı (birim maliyetleri düşürerek ve/veya birim fiyatları artırarak) yaratmalarını sağlayacak projeler yapıyoruz.  

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için platform yönetimi ile iletişim kurabilirsiniz.

PERSPEKTİF

EKİP

KONU LİDERİ
KONU UZMANI DİĞER DANIŞMANLARIMIZ

Hamit HAMUTÇU

Emre KANAAT

Şahin TULGA

Mustafa KILIÇASLAN

Referanslarımız
Toplam 33 Firma

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

X

Mentoro E-Bültenine Kaydolun

Mentoro’dan özgün blog yazıları, vaka analizleri, söyleşileri, haberleri ve daha fazlası ücretsiz olarak e-postanıza gelsin.