Emre KANAAT

Emre Kanaat; Coca-Cola, Citibank, Turkcell Global Bilgi ve Vodafone  gibi farklı uluslararası şirketlerde 20 yılı aşkın süre üst düzey yöneticilik pozisyonlarda bulunmuş, strateji ve ticari konulara odaklanan bir danışmandır. Mobil teknolojiler, dijital dönüşüm, stratejik planlama, FinTek girişimleri, iş ortakları yönetimi ve bireysel servisler alanlarında tecrübe ve derin bilgiye sahiptir.

Profesyonel kariyerinde yeni iş alanlarının kurulması, stratejik iş ortaklıklarının oluşturulması, organizasyonel yapılanma süreçleri ve dijital servislerin yaşam döngülerinin yönetilmesi gibi çok farklı alanlara liderlik etmiştir. Vodafone Londra merkez ekibinde global dijital servis ve uluslararası pazar stratejilerinin oluşturulmasında yer almıştır. Kurumsal performans yönetimi, ticari müzakereler, organizasyonel yapılanma ve işbirlikleri konuları uzun yıllar odaklandığı konular arasında yer almaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Kanaat, Yeditepe Üniversitesi MBA ve University of Houston – Clear Lake MIS yüksek lisans derecelerine sahiptir. Bahçeşehir Üniversitesi’nde İş İdaresi alanında doktora çalışmalarına devam etmekte; Nesnelerin Interneti (IoT) ve Dijital Dönüşüm konularında tez çalışmasını sürdürmektedir. Çeşitli zirve ve üniversitelerdeki programlara konuşmacı olarak katılan Kanaat, Bahçeşehir Üniversitesi yüksek lisans programlarında “Dijital İşletme Yönetimi” ve “Mobil Pazarlama” konularında dersler vermektedir.

Özel ve kamu kuruluşlarında Dijital Dönüşüm ve Stratejik Planlama alanlarında danışmanlık projeleri yönetmekte olan Kanaat, çeşitli konularda kamu kuruluşlarına araştırma raporları yazmakta ve önerilerini ilgili kamu yetkililerine sunmaktadır.

 

Şahin TULGA

Mustafa KILIÇASLAN

Levent Burak DEMİRALP

Prof. Dr. Coşkun KÜÇÜKÖZMEN

Selim BAYBAŞ

Hamit HAMUTÇU

Ömer BOZER

Selen KOCABAŞ

Ferda BESLİ

Referanslarımız
Toplam 33 Firma

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

X

Mentoro E-Bültenine Kaydolun

Mentoro’dan özgün blog yazıları, vaka analizleri, söyleşileri, haberleri ve daha fazlası ücretsiz olarak e-postanıza gelsin.