Ömer BOZER

Çalışma hayatına 1983 yılında Koç Grubu’nda yönetici adayı olarak başlayan Ömer Bozer, sırasıyla Maret’te Genel Müdür Yardımcısı ve Düzey Pazarlama’da Genel Müdür olarak görev yapmış, 2002’de ise Migros Genel Müdürü olarak atanmıştır. Bozer, Koç Grubu’nda 2005 – 2011 yılları arasında Gıda Perakende ve Turizm grubu başkanlığı yapmış ve yaklaşık 5 milyar USD büyüklüğünde 8 şirketi idare etmiştir.

Sanayi ve ticaret alanlarında sıfırdan iş kurma, mevcut şirketlere yeni işler ilave etme, şirket satın alma ve birleştirme, şirket ve iş satışı da dahil olmak üzere operasyonel ve stratejik konularda tecrübe birikimi olmuştur. 1958 İstanbul doğumlu olan Bozer, ODTÜ İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Georgia State Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesini almıştır. Bozer aynı zamanda birçok gıda, perakende ve turizm şirketinde bağımsız yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

Selim BAYBAŞ

Emre KANAAT

Mustafa KILIÇASLAN

Levent Burak DEMİRALP

Selen KOCABAŞ

Hamit HAMUTÇU

Ferda BESLİ

Şahin TULGA

Prof. Dr. Coşkun KÜÇÜKÖZMEN

Referanslarımız
Toplam 33 Firma

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

X

Mentoro E-Bültenine Kaydolun

Mentoro’dan özgün blog yazıları, vaka analizleri, söyleşileri, haberleri ve daha fazlası ücretsiz olarak e-postanıza gelsin.