Sitemizdeki Söyleşiler kısmında Danışman Üyelerimiz, başarılı profesyoneller ve iş adamları ile yaptığımız kısa söyleşileri bulacaksınız. Amacımız, söyleşi yaptığımız kişiyi daha iyi tanımak ve içinde bulundukları sektör ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek. Uzun seneler profesyonel hayatta çalışmış, oldukça tecrübeli kişiler ile yapılacak söyleşilerin keyifli ve faydalı bir kaynak olmasını temenni ediyoruz.

İyi okumalar, iyi izlemeler!

 

ŞAHİN TULGA VE İŞ STRATEJİSİ

Mentoro Söyleşileri’nin bu haftasında Kurucu Danışman İş Ortağımız Şahin Tulga ile iş stratejisinin doğru tanımını, önemini ve şirketlerin iş stratejilerinin olmamasının doğurduğu sonuçları konuştuk.

COŞKUN KÜÇÜKÖZMEN VE RİSK YÖNETİMİ

Mentoro Söyleşileri’nin bu haftasında Danışman İş Ortaklarımızdan Doç. Dr. Coşkun Küçüközmen ile şirketler için risk yönetiminin önemini, riski saptamak için yapılması gereken faaliyetleri ve şirketlerde sıkça gördüğü hataları konuştuk.İyi seyirler dileriz…

BKM GENEL MÜDÜRÜ SONER CANKO İLE KARİYERİ, TROY KREDİ KARTI VE DİJİTALLEŞME ÜZERİNE BİR SOHBET

Mentoro Söyleşileri’nin bu haftasında müşterilerimizden Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Soner Canko ile yaptığımız keyifli söyleşiyi izleyeceksiniz. Kendisi ile kariyerini, BKM’nin yeni “milli” projesi TROY’u ve dijital teknolojilerin önemini konuştuk. İyi seyirler dileriz…

DANIŞMAN İŞ ORTAĞIMIZ SELEN KOCABAŞ İLE KEYİFLİ BİR SÖYLEŞİ

Mentoro Söyleşileri’nin bu haftasında Danışman İş Ortağımız Selen Kocabaş ile yaptığımız keyifli söyleşiyi izleyeceksiniz. Kendisi ile kariyerini, Yönetim Kurulu üyeliği ve danışmanlık yaptığı şirketlerde gördüğü ortak sorunları ve iş hayatındaki düsturunu konuştuk.

“DİJİTALLEŞMEDEN OPTİMUM ŞEKİLDE FAYDALANMAYAN FİRMALAR REKABETE GÖRE AVANTAJLARINI KAYBETMEYE MAHKUMLAR”

25 yılı aşkın bir süre iş hayatındayım. Gerçi tüccar bir aileden geliyorum, dolayısıyla kendimi bildim bileli ticaretin, iş dünyasının içindeyim.

KOÇ GRUBU’NDA 28 YIL ve BAŞARILARLA DOLU BİR KARİYER: ÖMER BOZER

1983 yılının Mart ayında Koç Holding’de Yetiştirme Elemanı olarak işe başladım. Daha sonra Maret şirketinin kuruluş öncesi aşamalarında ve şirketin 3 kişilik kurucu kadrosunun içinde yer aldım. Maret’de 1987 yılından 1994 yılına kadar Bütçe ve Planlama Müdürü ve Pazarlama, Satış ve Satın almadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştım.
Referanslarımız
Toplam 33 Firma

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

X

Mentoro E-Bültenine Kaydolun

Mentoro’dan özgün blog yazıları, vaka analizleri, söyleşileri, haberleri ve daha fazlası ücretsiz olarak e-postanıza gelsin.